به آیو سنتر خوش آمدید
call-me

آدرس فروشگاه

 

 

clock

ساعت کاری فروشگاه

شنبه تا چهارشنبه 10 صبح تا 8 شب

وبلاگ

وبلاگ, خبرها

کامل ترین تنوع مینی پی سی را در خانواده Vivo ایسوس ببینید

شرکت ایسوس به عنوان پیشگام در طراحی و تولید محصولات کامپیوتری، کاملترین تنوع در تولید مینی سیستم ها را به خود اختصاص داده است. همانطور که می دانید خانوادهVivoاز لحاظ ابعاد و قدرت پردازشی، طیف وسیعی از محصولات را برای متنوع ترین سلیقه ها، طراحی و تولید کرده است. در ادامه به اختصار نگاهی به این سری از محصولات خواهیم داشت:

ایسوس چهار سری متفاوت از خانواده مینی سیستم را با نامگذاریVivoPC،VivoMini،Stick PCو کنسول مخصوص بازیGR8وGR6دسته بندی کرده است.ویژگی اصلی تمامی مدل ها، بالاترین کارایی، بهترین راهکارهای ارتباطی، کمترین میزان نویز و حرارت اضافی، در ابعاد بسیار کوچک است.

VivoPCوVivoMiniبرای کاربردهای تجاری-خانگی بهینه شده اند. سخت افزار قدرتمند با پشتیبانی از آخرین مدل پردازنده های سریCore iاینتل و با جدیدترین متد های ذخیره سازی پر سرعت و راهکار های مختلف ارتباطی نظیر پشتیبانی همه جانبه از شبکه وایرلس802.11acو بلوتوث، در ابعادی بسیار کوچک مهیا شده است.VivoPCبا ابعاد 190*190* 56 میلیمیتر وVivoMiniبا ابعاد 131*131*42 میلیمتر می توانند به سادگی با براکتVesa mountپشت نمایشگر نصب شود.

جالب است بدانید که مصرفVivoPCمعادل 3 تلفن هوشمند است ولی توان پردازشی آن از یک دسکتاپ معمولی بالاتر است. همچنین در گروهVivo، ایسوس یکPCکامل در ابعاد بسیار کوچک با نامVivo Stickعرضه کرده است که با پردازنده چهار هسته ایIntel Atomقادر است در ابعاد بند انگشتی خود به راحتی مصارف روزمره را پوشش دهد. راهکارهای مختلف ارتباطی مانند پشتیبانی از شبکه بی سیم و مصرف بسیار پایین آن،VivoStickرا به کالایی با کاربرد فراوان و ابعاد بسیار کوچک تبدیل کرده است.
برای رده گیمینگ هم، ایسوس دو محصول با نامGR8و مدل رده پایین تر آنGR6را طراحی و تولید نموده است. قطعات مخصوص بازی قدرتمند، ویژگی های نرم افزار سریROG، سازگاری کامل باSteam، در ابعاد 2.5 لیتری با طراحی بسیار شکیل، گیمرها را نیز وسوسه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
سایدبار